32X32

INNOVATIVE BUILDING SYSTEM

NASZE PRODUKTY

Wykorzystując możliwości jakie daję nam drewno, oferujemy to co w nowoczesnym budownictwie najlepsze. Zgodnie z aktualnymi trendami nasza oferta obejmuje tylko ekologiczne rozwiązania, częstokroć spełniając wymagania dla budownictwa pasywnego.

Moduły

    

Nasze w pełni prefabrykowane, przestrzenne moduły budowlane konstruujemy w oparciu o sprawdzone technologie skandynawskiego budownictwa szkieletowego. To zapewnia nam odpowiednią trwałość oraz energooszczędność obiektu. Modułowanie budynku daje nam nieograniczone możliwości konfiguracji bryły.
Jak pokazuje szybko rozwijający się rynek budownictwa modułowego, przeznaczenie takich obiektów jest praktycznie nieograniczone. Począwszy od pawilonów handlowych, galeriowych czy wystawienniczych, przez małe samowystarczalne jednostki mieszkalne, wielomodułowe bloki zamieszkania, biura, hotele, aż po obiekty użyteczności publicznej, takie jak przedszkola, przychodnie czy szkoły.

modul_xs
sciany_s
Ściany modułowe

    

Odpowiadając najnowszym trendom w budownictwie wysokościowym oferujemy również lekkie, ciepłe ściany elewacyjne. Ściany osłonowe zewnętrzne możemy podzielić na dwie kategorie. Ściany tzw. kurtynowe, które zawieszane są na konstrukcji nośnej budynku jak również rozwiązania ścian wypełniających, montowanych pomiędzy stropami. Takie rozwiązania w małym stopniu obciążają konstrukcje jednocześnie oferując doskonałe właściwości termiczne. Dowolność komponowania elewacji pozwala na podążanie za najnowocześniejszymi kierunkami w architekturze.

cropped-INDENTYFIKACJA-STRONY_CZARNE.png

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Dworcowa 5, 66-330 Pszczew

(0048) 95 749 22 30

(0048) 695 950 833

office@werthaus.eu

Śledź Nas na

Odwiedź Nas